Vítejte****Neuralink video****Polštářové studie - aneb pohyb je život****KOSMONAUTIX: Vliv umělé gravitace na zdraví astronautů****KOSMONAUTIX: Kosmonautika ve výzkumu Alzheimerovy nemoci****Proč do vesmíru posíláme lidské tkáně na čipech?****Kosmické Léky - Imunoterapie z Vesmíru****Mozek jako zbraň****Ošetřovatelství - věda o lidských potřebách a kosmonautika****ANGIEX-Na palubě ISS se vyvíjejí léky proti rakovině****Přeji příjemné čtení :-)

Editoral...

Jak využíváme poznatky z oblasti kosmonautiky, nebo z válečné medicíny v léčbě a péči o běžné pacienty? Přežití člověka v extrémních prostředích, odolnost a zvládání mimořádných situací. Nejnovější informace v oblasti neurověd, kognitivních a behaviorálních věd. Člověk jako lidská bytost a péče o jeho zdraví a jeho potřeby - tedy Nursng Science, neboli ošetřovatelství jako věda a jeho teorie, praxe a jeho nejnovější poznatky ... To všechno jsou témata, která mě nepřestávají fascinovat ... Doufám, že mé blogy zaujmou i vás :-)

PS: Mé blogy, zaměřené na ošetřovatelství Men In Nursing CZ a RN nursing lifestyle, najdete v pravé dolní části stránky... :-)

Wednesday, November 8, 2017

Men In Nursing CZ: Kanárci, kteří bdí nad životy výsadkářů...Mrkněte na můj zdravotnický blog Men In Nursing CZ, kde jsme se se zaměřili na jednu u nás méně známou, ale zato velmi zajímavou zdravotnickou odbornost. Jde o specializaci vojenskou, která nese název HAAMS Physiology Technician. Jde o specialistu, který na palubě letadla hledá nad životy výsadkářů, při speciálních výsadkách z velkých výšky - odborně nazvaný HALO-HAHO seskoky ...

Men In Nursing CZ: Kanárci, kteří bdí nad životy výsadkářů...